Люди перш за все

Незважаючи на те, що наша команда – це ідеально злагоджений механізм, наші люди далекі від звичайних «гвинтиків». Ми культивуємо таланти кожного члена команди, приділяючи особливу увагу розвитку професійних навичок.

Hann boutique

Ми незалежне стратегічне digital-агентство, цікаве і відкрите до всього нового. Ідеї наших проектів далекі від рамок типових брифів. Ми завжди готові змінити спосіб ведення бізнесу і адаптуватися до нестандартних умов, якщо від цього залежить успіх нашого проекту.

HANN- digital marketing boutique – затишна компанія, що створює круті сайти і просуває їх за допомогою актуальних інструментів діджитал маркетингу. Ми віддаємо перевагу нестандартним і цікавим проектам, в яких цікаво працювати всім учасникам нашої команди. HANN – digital marketing boutique заснований в 2018 році, став переродженням нашого досвіду в веб-розробці та просуванні, якими ми займаємося з 2011 року.За 8 років роботи на ринку діджитал, ми отримали не тільки безцінний досвід, але й чітко визначили цінності і приорітети в роботі.

Наші цінності

Принципи та цінності, які близькі кожному учаснику нашої команди.

Клієнти як партнери

Партнерство / Цілі / Результат

Кращі продукти створюються, коли всі працюють як єдине ціле з загальними цілями. Наш успіх вимірюється командною роботою, тому ми навмисно сидимо по ту ж сторону столу, що і наші клієнти.

Технологічний агностицизм

Optimisation / Data / Research

Ми не діємо шаблонно, використовуючи однакові технології для всіх наших клієнтів. Наша команда ретельно вибирає кращі продукти, які підійдуть вашому бізнесу і приведуть до успіху конкретний проект.

Менше презентацій

Front-End / Applications / Foundation

Хороші продукти вимагають кропіткої роботи, повторного тестування і відкритої співпраці з нашими клієнтами, а не нескінченного кількості презентацій і звітів.

Якість важливіша за кількість

Prototyping / Workshops / Research

Наша робота - створювати кращі проекти. Ми не женемося за кількістю, тому ми можемо робити нашу роботу по-справжньому добре.

Мультизадачність

Optimisation / Data / Research

Члени нашої команди відкриті і багатофункціональні. Це дозволяє спростити внутрішню і зовнішню комунікацію, скорочуючи часові і фінансові витрати.

Орієнтованість на результат.

Front-End / Applications / Foundation

Наша місія - досягнення результату, що об'єднує в собі бізнес-цілі клієнта і цілі кінцевого споживача.

Ті, хто нам довіряють

Компанії, які довірили нам турботу про свою репутацію і розвиток свого бізнесу. І не помилилися у виборі.

Хочете почати роботу з нами?

Просто зателефонуйте нам або залиште заявку, зручним вам способом. Ми детально познайомимося з вашим бізнесом і запропонуємо краще рішення для вашого успіху.

Ось нащі контакти