Таргетована реклама в Facebook

Щодня в соціальних мережах цільова аудиторія вашого бренду проводить як мінімум кілька годин.

Для ефективного просування бізнесу в інтернеті застосовується безліч дієвих сучасних інструментів і методів, що дозволяють підвищити продажі, впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів. Одним з оптимальних рішень популяризації в мережі є таргетована реклама в Фейсбук. Для проведення даної рекламної кампанії варто мати серйозні професійні навички, а краще – довірити її налаштування професіоналам!

Hann Boutique – діджитал-агентство нового покоління у Львові, де плідно взаємодіють вебмайстри вищої кваліфікації. У галузі роботи зі створення, просування та розкрутки сайтів ми працюємо близько 10 років, отримуючи з кожним новим виконаним проектом неоціненні теоретичні знання та практичний досвід. Багато клієнтів України звертаються до нас повторно, гідно оцінивши переваги співпраці зі студією.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Види таргетированной реклами в соціальних мережах

За допомогою рекламних кампаній можна створювати різні оголошення, вимірюючи ефективність кожного і вибираючи кращий варіант. Ви можете залишити заявку, а ми вивчимо ваш бізнес і підберемо той, що дасть найкращий ефект у вашому випадку. Оголошення поділяються на види залежно від кількох факторів:

  • Тип оголошення (тільки зображення, текст із зображенням, відеоролик і так далі)
  • Вид оплати (за показ або за клік)
  • Рекламований об’єкт (бренд, сторінка, подія, пост і так далі)
  • Чи є оголошення первинним або ретаргетінгом (повернення аудиторії, яка зацікавилася товаром, але – не здійснила цільове дію)

Реалізація таргетинга на Фейсбуці проходить в кілька етапів:

‘01Аналіз інтересів та особливостей ЦА

‘02Підбір аудиторій з детальним налаштуванням таргетингу

‘03Запуск з налаштуванням систем аналітики

‘04Ведення – щоденний моніторинг результатів роботи рекламної кампанії

Серед переваг впровадження таргету варто відзначити:

Навіщо таргет в фейсбук вашому бізнесу

Якщо ви є відповідальним підприємцем, який прагне розширювати географію продажів, охопити потенційну цільову аудиторію та виводити бізнес на новий успішний рівень розвитку, тоді варто залучити широкий спектр інструментів просування сайту (товару/послуги).

Фахівці рекомендують застосовувати найбільш ефективні методи розкрутки компанії, що дозволить в найкоротші терміни досягти поставлених цілей та істотно заощадити бюджет, виділений замовником на рекламну кампанію.

‘01Параметри орієнтування: стать, вік, особиста інформація, інтереси, поведінку, гаджет і ін.

‘02Вартість: умови як на аукціоні, проте передбачувану суму можна зменшити за рахунок зміни параметрів і кількості показів.

‘03Особливість: за якістю оголошень стежать модератори соцмережі, тому перед запуском потрібно пройти “фейс-контроль”.

Параметри таргетинга

Знаючи особливості потенційних клієнтів бізнесу можна налаштовувати кампанії більш точно і детально. Важливо враховувати всі нюанси і дрібниці і використовувати їх під час створення оголошення. Це дозволяє охопити більшу кількість користувачів, потенційно зацікавлених в ваш бренд. Для досягнення максимальної ефективності таргетована реклама в соц мережах налаштовується за певними параметрами:

‘01Географія

‘02Особисті дані

‘03Інтереси

‘03Графік показів

Ціна таргетированной реклами в Україні

Хочете замовити таргетовану рекламу для інтернет магазину, але не знаєте, у скільки обійдеться вартість послуги? Складно сказати точно, скільки коштуватиме така послуга. Ціна змінюється в залежності від нюансів і визначається після того, як фахівці ознайомляться з вашим бізнесом і його особливостями. Є кілька факторів, які можуть вплинути на ціну:

‘01Кількість соцмереж, з якими потрібно працювати

‘02Специфічність аудиторії

‘03Швидкість отримання бажаних результатів

‘03Складність рекламованого продукту

Послуги з налаштування реклами в Facebook

Ми пропонуємо послуги з налаштування таргетованої реклами Facebook на взаємовигідних умовах роботи з замовником. Консультанти компанії попередньо розкажуть, як працює такий інструмент реклами, яка ймовірність отримати бажаний результат і скільки коштує заявити про себе в соціальній мережі. Для цього можна зв’язатися з менеджерами вебстудії в телефонному режимі або зустрітись з фахівцями Hann Boutique у Львові.

Якщо ви хочете почати роботу з відповідальними професіоналами, тоді ласкаво просимо в нашу компанію. За роки успішної діяльності ми здобули сотні позитивних відгуків клієнтів Львова, Києва, Одеси, Вінниці та інших міст України.

Залишилися питання? Ми з радістю відповімо на них прямо зараз!

Переваги замовити таргетовану рекламу від Hann:

‘01Досвід в сфері просування бізнесу в мережі понад 10 років

‘02Виділена команда під проект

‘03Регулярний пошук можливих поліпшень веб-проекту

‘04Комплексний інтернет-маркетинг (SEO, SMM, SERM)

‘05Юзабіліті аудит сайту і веб-аналітика

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту