Комплексний індивідуальнийпідхід для вашого бізнесу.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та професіоналізм нашої команди, дозволить стрімко розвиватися Вашому бізнесу. Наші продукти – це результат глибокого аналізу, чіткого розуміння завдань і занурення в бізнес клієнта з тісною комунікацією.

Наши услуги

Повноцінний розвиток власної справи, в сучасних реаліях ведення бізнесу, неможливий без використання безмежного потенціалу інтернету-маркетингу. Використовуйте всі можливості пошукової системи Google, завдяки професійній пошукової оптимізації вашого сайту і якісному SEO просування.

Вартість від 20 000 гривень на місяць

1. Аудит 30%
2. Технічні правки (оптимізація) 70%
3. Контент та завнішня оптимізація 100%

Прагнете отримати швидкі результати реклами в інтернеті? Контекстна реклама в популярних пошукових системах відмінний вибір для стрімкого успіху.

Ми створимо оптимальну стратегію для вашого бізнесу та професійно налаштуємо будь-які види контекстної реклами для продажу, брендингу або швидкого збільшення трафіку на ваш ресурс.

Вартість від 6000 гривень.

Не втрачайте потенційних клієнтів, працюючи «по-старому», пора виходити з оффлайну!

Функціональний інтернет магазин, що справді продає, стильний корпоративний сайт або щось дійсно унікальне? Ми створимо для вас не просто черговий інтернет ресурс, а справжній шедевр програмування та веб-дизайну.

Вартість від 800 $

Як завгодно скептично можна ставитися до Social Media Marketing (SMM), але навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз, не натиснула на банер таргетованої реклами в соціальних мережах.

Ні, ми не постимо котиків. Ми точно підбираємо вашу цільову аудиторію і показуємо їй вашу рекламу, щоб зробити ваш бізнес максимально впізнаваним та прибутковим.

Вартість від 6 000 гривень.

Співпраця зі сторонніми маркетинговими агентствами, не приносить очікуваних результатів? Спробували налаштувати рекламу самі, але щось пішло не так?

Ми проведемо глибокий комплексний SEO та PPC аудит вашої рекламної діяльності та надамо практичні рекомендації щодо усунення помилок.

Вартість від 15 000 гривень.

У світі, де правлять смартфони, мобільні додатки перестали бути розкішшю, а стали засобом для досягнення успіху у вашому бізнесі.

Ми розробляємо мобільні додатки з інтуїтивним функціоналом та унікальним дизайном, для всіх платформ і для досягнення будь-яких ваших цілей.

Вартість від 1000$

Пишемо багато, якісно, ​​цікаво. Оптимізовані тексти, презентаційні тексти, статті в блог.

Ми ретельно підбирали команду, щоб кожен копірайтер спеціалізувався в конкретній галузі та максимально глибоко вникав в тематику клієнта.

Вартість від 50 гривеь за 1000 символів

Контакти

Якщо ви хочете обговорити з нами про новий проект, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Почати Проект