Створення сайтів у Львові

Підприємці, які прагнуть досягти успіху та отримати визнання бренду серед потенційних клієнтів, усвідомлюють важливість наявності продуктивного інтернет-сайту. Створення сайтів у Львові дозволяє швидко та ефективно просувати товари та послуги в мережі, підвищуючи впізнаваність бренду. Розробка веб сайту з унікальним дизайном– оптимальний інструмент для того, щоб залучити цільову аудиторію клієнтів, зацікавлених у вашому продукті.

Діджитал-агентство Hann Boutique пропонує створити сайт у Львові за демократичними цінами. Команда фахівців зібрана протягом довгих років успішної діяльності студії, що дозволило отримати неоціненний досвід співпраці з безліччю компаній та брендів. Завдяки регулярному вдосконаленню теоретичних знань та практичних навичок вирішення навіть найскладніших завдань ми є одними провідних фахівців з розробки сайтів під ключ в Україні.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Які сайти ми створюємо

Сайт-візитка – Вебресурс, що складається з 3-5 сторінок. Міні-сайт вміщує основну інформацію про компанію та її послуги, контактну інформацію, вигідні акційні пропозиції. Реалізація вимагає мінімум витрат часу, що істотно впливає на вартість виконання.

Корпоративний сайт – По технічній суті верстки схожий з попереднім аналогом. Власник сторінки зможе самостійно редагувати контент на сайті, видаляти чи додавати актуальну інформацію. Корпоративний вебресурс може вміщувати необмежену кількість сторінок, включаючи галерею відеороликів і фотографій, новини компанії, блог.

Landing page – Односторінковий сайт, який завоював особливу популярність серед тих, хто прагне спонукати потенційного споживача виконати певну дію. Лендінг може виступати основою корпоративного сайту як його головної сторінки.

Інтернет-магазин – Каталог компанії, де клієнт має можливість оформити замовлення онлайн. Для інтернет-магазину обов’язкова наявність кошика для додавання товару, пошукового фільтра, опису та характеристик продукції з фото, сторінки з новинами, акціями, контактною інформацією про компанію. Часто додають блог та багато інших розділів.

У нашому штаті задіяні фахівці з багаторічним практичним досвідом реалізації проектів будь-якої складності:

  • Програмісти
  • Дизайнери
  • Копірайтери
  • Маркетологи
  • Фахівці з сео-просування та налаштування реклами

Складові успішного інтернет-магазину

‘01Заманливий дизайн

Креативного підходу до підготовки дизайн-проекту майбутнього сайту недостатньо. Гарне оформлення – лише одна зі складових дизайну, що продає. Поряд з ним важливо забезпечити зручність використання сайту. Оптимальне співвідношення дизайну та юзабіліті – те, що приваблює потенційних клієнтів залишатися на сторінках інтернет-ресурсу та оформляти замовлення. Майстри нашої веб-студії мають відмінне уявлення про сучасні вимоги до дизайну сторінок і використовують ефективні інструменти для розкрутки інтернет-магазину. Саме тому, перш ніж почати співпрацю з агенцією, слід уважно вивчити портфоліо співробітників та ознайомитися з відгуками замовників вже виконаних проектів.

‘02Безперервна робота

Якщо з’являються збої в роботі інтернет-магазину, це суттєво відбивається на зацікавленості цільової аудиторії. Відкриваючи сторінку сайту з повідомленням про помилку, користувач напевно захоче закрити вкладку та пошукати потрібну інформацію (послугу / товар) у конкурентів.
Щоб веб-ресурс працював безперебійно, варто вибирати послуги професійного хостера, надійну CMS і підрядника, який здійснює технічну підтримку вашого сайту. Щоб не розпорошуватися на пошук декількох фахівців, зверніться в Hann. Наша команда надає повний спектр послуг з підтримки безперебійного функціонування веб-ресурсу. Це негайно позначиться на отриманні регулярного прибутку від бізнесу.

‘03Зручний пошук на сайті

Якщо потенційний клієнт не знайшов у вашому інтернет-магазині товари, які його цікавлять, він покине його і навряд чи захоче повернутися повторно. Найприкріше, коли необхідна продукція є в каталозі компанії, але система пошуку продумана не до кінця, тому споживач не зміг знайти інформацію про неї, ввівши відповідний запит.
На етапі розробки архітектури ресурсу важливо продумати в деталях всі категорії, за якими сортується товар, пошукові фільтри та інші, важливі елементи, що впливають на збільшення обсягів продажів.

‘04Якісно подана інформація

Щоб у відвідувача виникло непереборне бажання зробити покупку на вашому сайті, важливо переконати його в перевагах як самої продукції, так і співробітництва з вашим інтернет-магазином. Докладна інформація про пропоновані товари / послуги, їх характеристики, параметри, можливості. Важливо розповісти про способи оплати та доставки замовлення, надати відгуки споживачів, які раніше співпрацювали з вами.
Таким чином, розробка ефективного та прибуткового інтернет-магазину передбачає опрацювання контент-матеріалу з клієнтом, що дозволить налагодити відмінну комунікацію з цільовою аудиторією.

‘05Створення інтернет-магазину “під ключ” з подальшою підтримкою та рекомендаціями

На сторінках продає ресурсу обов’язково повинен бути присутнім заклик до дії. Найчастіше, це яскраво-виражена кнопка “Купити”, “Хочу”, “Зв’язатися з нами”, “Замовити”, “Оформити замовлення” – і тому подібні фрази, які зможуть спонукати споживача вчинити певну дію в залежності від потреб замовника.

‘06Впровадження ефективного маркетингу

Розробка сайту у Львові зі стильним сучасним дизайном – це всього лише перший крок на шляху до успіху вашого бізнесу. Щоб нові клієнти регулярно відвідували майданчик, важливо стимулювати їх для того, щоб вони не тільки оформляли замовлення, а й мали бажання повернутися в інтернет-магазин повторно. Для цього слід розвивати ресурс, застосовуючи технічні та маркетингові інструменти: СЕО-просування, контекстна, реклама, таргетинг, оновлення контенту, розробка акційних пропозиції, знижок і розпродажів.

‘07Якісний сервіс

Власники інтернет-магазинів зобов’язані чітко розуміти, що поряд з високою якістю реалізованого товару важливо забезпечити не менш якісний сервіс обслуговування. Негласне правило “Клієнт завжди правий!” діє і на інтернет-комерцію, тому ваші відвідувачі не повинні йти незадоволеними та розчарованими в обслуговуванні. Для цього слід ефективно реалізувати зворотний зв’язок з клієнтом. Звертайте увагу на всі відгуки, що надходять про роботу компанії. Негативні відгуки – також стимул розвиватися, усувати помилки та ставати краще!

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Про нас

Ми працюємо у сфері створення, просування і розкручування сайтів в Києві, Львові, Харкові та інших містах України близько 10 років. У команді працює штат кваліфікованих співробітників – дизайнери, верстальники, програмісти, менеджери, консультанти, копірайтери, які створюють унікальні рішення під кожен конкретний бізнес.

Співпрацюючи з нами на постійній основі, клієнти Hann Boutique залишають позитивні відгуки про роботу студії, які свідчать, що розробка сайтів у Львові від нас має такі особливості:

  • Оптимальна вартість створення сайту для підприємців малого та великого бізнесу
  • Широкий спектр послуг високої якості
  • Створення простих вебсторінок і об’ємних інтернет-магазинів під ключ
  • Застосування сучасних та ефективних інструментів для просування
  • Реалізація проектів будь-якої складності в стислі терміни

Щоб замовити сайт або попередньо уточнити ціни на створення сайту у Львові, зв’яжіться з менеджерами студії в телефонному режимі. Наші оператори дадуть відповіді на поставлені питання та нададуть вичерпну інформацію щодо порядку співпраці.

Замовте розробку сайту вже зараз!

‘01Виділена команда з 5 чоловік під проект

‘02Повнофункціональний і зручний магазин

‘03Системний підхід до розробки

‘04Підготовка проекту до просування.

Часті питання FAQ:


1) Скільки коштує розробка сайту для інтернет-магазину?

Все залежить від ваших побажань по функціоналу і дизайну. Ми пропонуємо нашим клієнтам різні рішення: від сайтів створених на шаблоні до складних індивідуальних розробок, для чого у нас діють різні ціни на розробку сайтів у Львові.


2) Як багато сторінок може бути у мого сайту?

Будь-якого обмеження на кількість сторінок або товарів немає. Реалізуємо стільки, скільки необхідно для вашого бізнесу.


3) Як мій сайт буде відображатися на смартфоні?

У всіх наших сайтів адаптивний дизайн, вони будуть коректно відображатися на всіх пристроях і у всіх браузерах.


4) Чи можу я стежити за процесом розробки сайту для мого інтернет-магазину?

Безумовно, ви можете контролювати кожен етап - від придбання хостингу до фінальних налаштувань.


Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту