Розробка додатків для Андроїд

Хочете збільшити прибуток бізнесу та привернути увагу потенційної аудиторії споживачів до вашого продукту? Розробка додатків для Андроїд системи – оптимальний варіант в стислі терміни зацікавити клієнтів товарами або послугами вашого бренду! Допомогти створити якісний софт можуть професіонали команди Hann Boutique! Наша вебстудія у Львові працює близько 10 років. За час успішної реалізації навіть найскладніших проектів ми отримали неоціненний досвід роботи з клієнтами всієї України.

ОС Android та IOS – сучасні операційні системи, для яких розробляються тисячі додатків на смартфони щорічно. Продукти для розумних гаджетів на Андроїд використовуються у всьому світі, що істотно підвищує популярність послуг з їх створення. Практично кожен житель планети користується мобільним телефоном або планшетом, споживаючи щодня контент з урахуванням індивідуальних потреб та інтересів. Це дозволяє встановлювати софт для бізнесу, навчання, розваг, покупок в Інтернеті.

Успішні сучасні підприємці прагнуть підвищити впізнаваність бренду та вивести бізнес на новий рівень розвитку якомога швидше. Для цього залучаються безліч інструментів інтернет-реклами, а також створення додатку на Андроїд для інтернет-магазину або компанії, що пропонує послуги різного роду. Хороший софт дозволить швидко та без зайвих трудовитрат зробити покупку з телефону або планшета, оформити доставку, замовити послуги, поспілкуватися з близькими, пограти в ігри.

Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта

Заполнить бриф

За нас говорять результати наших клієнтів

+

Замовте розробку мобільних додатків для Android

‘01Виділена команда з 5 чоловік під проект

‘02Повнофункціональний і зручний магазин

‘03Системний підхід до розробки

‘04Підготовка проекту до просування

Нативное приложение: какие задачи удастся выполнить

‘01 Автоматизация. Теперь бизнес-процессы будут выполняться без участия дополнительных ресурсов и менеджеров. Будет вестись внутренний учет данных, что позволит своевременно реагировать на изменения поведения ЦА.

‘02 Повышение лояльности целевой аудитории, поиск новых заинтересованных клиентов. Это позволит качественно взаимодействовать с пользователями, регулярно информируя их об актуальных акционных предложениях

‘03 Узнаваемость бренда. Мобильный офис в смартфоне позволит отсеять конкурентов и повысить популярность вашего продукта в Интернете.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Точний розрахунок вартості мобільного додатка на Android

Які переваги отримуєте Ви:

Можливість здійснювати мобільні платежі. Сучасний ритм життя і технологічні інновації диктують свої умови користувачам. Всі ми звикли робити покупки в будь-який зручний час без прив’язки до певної локації.

Географічне розташування. За допомогою LBS-сервісу є можливість залучати нових покупців і використовувати розсилку актуальної інформації про компанію в соціальних мережах або за допомогою електронної пошти.

Автоматизація роботи. Без вашої участі та контролю здійснюється відстеження поведінки цільової аудиторії.

Залучення нових і підвищення зацікавленості постійних клієнтів. Завдяки додатку можна швидко взаємодіяти з клієнтами, регулярно повідомляючи їх про актуальні акційні пропозиції, знижки, новини.

Мобільні платежі – спрощена система покупок споживачем, який може використовувати додаток в будь-якому зручному місці.

Залучення ЦА відповідно до географії розташування. Можна налаштовувати розсилку рекламних оголошень з прив’язкою до певного регіону.

Скільки коштує замовити додаток для Android

Наша команда готова розробити унікальний та ефективний продукт для вашого бізнесу в Києві, Львові та інших містах України! Замовивши програму від Hann Boutique, ви отримаєте ряд переваг:

  • Висока швидкість роботи. Софт розробляється таким чином, що завантаження кожної клікабельної сторінки здійснюється без затримок, що істотно спрощує роботу та скорочує час на пошук необхідної інформації.
  • Просування здійснюється в рази швидше. Проект, виконаний спеціалістами нашої веб-студії вже через кілька тижнів продемонструє позитивний результат.
  • Ми працюємо оперативно, що жодним чином не позначається на якості готового результату.

Однозначно відповісти на питання, скільки коштує замовити додаток на Андроїд, неможливо. Кожен індивідуальний проект вимагає особливого професійного підходу, тож для його реалізації можуть використовуватися різні інструменти. Після особистої бесіди з замовником і чіткого розуміння очікуваного результату, наші фахівці зорієнтують за ціною та дадуть відповідь на всі поставлені запитання.

6 причин замовити розробку додатків для Android в Hann

‘01даємо чесні прогнози

‘02вболіваємо за результат всією командою

‘03вибудовуємо майже сімейні відносини

‘04не приховуємо внутрішні процеси компанії

‘05навчаємо і навчаємося

‘06гнучка вартість розкрутки сайту

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту