Послуги копірайтингу

Хочете отримати розробку якісного сайту під ключ? Зверніться в діджитал-агентство Hann Boutique. У нас працює штат висококваліфікованих професіоналів, які створюють унікальні проекти, пропонуючи споживачеві низькі ціни на ринку України. У наші послуги входить не тільки верстка та дизайн сайтів, а й безпосереднє наповнення їх цікавим матеріалом та зображеннями.

Грамотний, унікальний, цікавий та пізнавальний контент – запорука якісного сприйняття інформації, що подається про ваш товар / послугу. Структурований текст дозволить правильно донести потенційній цільовій аудиторії переваги співпраці з вами, а також спонукати клієнта зробити покупку.

Наша вебстудія пропонує послуги копірайтингу та рерайтингу для власників сайтів, незалежно від напрямку діяльності компанії. Фахівці з багаторічним досвідом написання якісних статей, оголошень, комерційних пропозицій, описів підготують унікальні, сео-оптимізовані тексти в найкоротші терміни за оптимальною ціною.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Заповнити бриф

За нас говорять результати наших клієнтів

+

Як ми працюємо

Переваги команди Hann Boutique у Львові

‘01

У нас работает штат высококвалифицированных копирайтеров, умеющих разбираться в тематиках любого направления.

‘02

Мы предоставляем только грамотные, уникальные, читабельные и информативно полезные тексты.

‘03

Достигаем максимальной уникальности статей.

‘04

СЕО-специалисты разрабатывают эффективное семантическое ядро, позволяющее внедрять оптимальные ключевые запросы в статьи каждой конкретной тематики.

‘05

Наполненный сайт нашими текстами – это стопроцентный успех к привлечению новых потенциальных потребителей вашего продукта.

‘06

Мы всегда на связи и готовы ответить на все ваши вопросы.

‘07

В Hann Boutique объективные цены на услуги копирайтера.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Якісні тексти за доступною ціною

Залежно від завдань, тексти можна розділити на три типи:

‘01

Інформаційний контент.
Стаття, в якій споживач отримує корисну та вичерпну інформацію про продукт (товар / послугу) та його переваги.

‘02

SEO тексти, що продають.
Інформаційний контент, спрямований на рекламу продукції з метою її продажу. Такі статті також необхідні для того, щоб ознайомити споживача з характеристиками, перевагами товару.

‘03

Унікальні статті для сайту.
Ефективне пошукове просування в Інтернеті базується на унікальному контенті, яким наповнений ваш сайт. Тут передбачається несхожість оригінального матеріалу на вже присутній в мережі, структура, обсяг, ключі.

Як що вас зацікавили послуги з написання текстів, ми точно знаємо, як створити грамотні пропозиції, націлені на розширення бізнесу, залучення нових клієнтів і рекламу бізнесу в інтернеті, незалежно від роду діяльності вашої компанії. Перш ніж приступити до написання, копірайтери студії ретельно опрацьовують попередньо підготовлене технічне завдання. Потім вивчають напрямок роботи вашого бізнесу, вивчають цільову аудиторію, щоб створити якісні та грамотні статті. По закінченню матеріал проходить багаторівневу перевірку на спеціальних сервісах, щоб визначити відсоток унікальності, наявність “води”, “спаму”, пунктуаційних та орфографічних помилок.

6 причин заказать услуги копирайтера в Hann

‘01Текст пишет автор который разбирается в теме

‘02Проверка текста на соответствие интенту

‘03Проверяем текст на заспамленность и воду

‘04Проверка текста на соответствие семантике

‘05Уникальность текста 100%

‘06Проверка на ошибки

Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта