Послуги seo копірайтера

Хочете отримати розробку якісного сайту під ключ? Зверніться в діджитал-агентство Hann Boutique. У нас працює штат висококваліфікованих професіоналів, які створюють унікальні проекти, пропонуючи споживачеві низькі ціни на ринку України. У наші послуги входить не тільки верстка та дизайн сайтів, а й безпосереднє наповнення їх цікавим матеріалом та зображеннями.

Грамотний, унікальний, цікавий та пізнавальний контент – запорука якісного сприйняття інформації, що подається про ваш товар / послугу. Структурований текст дозволить правильно донести потенційній цільовій аудиторії переваги співпраці з вами, а також спонукати клієнта зробити покупку.

Наша вебстудія пропонує послуги копірайтингу та рерайтингу для власників сайтів, незалежно від напрямку діяльності компанії. Фахівці з багаторічним досвідом написання якісних статей, оголошень, комерційних пропозицій, описів підготують унікальні, сео-оптимізовані тексти в найкоротші терміни за оптимальною ціною.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку Вашого проекту

Заповнити бриф

За нас говорять результати наших клієнтів

+

Як ми працюємо

Переваги команди Hann Boutique у Львові

‘01

У команді веб-студії задіяні копірайтери з багаторічним досвідом підготовки контенту різного рівня складності, незалежно від тематики матеріалу.

‘02

Ми розробляємо тільки якісний, грамотний, унікальний, інформативний контент для підвищення зацікавленості клієнтів.

‘03

Максимальна унікальність текстів – незаперечний критерій перевірки статей.

‘04

СЕО-фахівці підготують дієве семантичне ядро ​​для впровадження актуальних ключових фраз в статті на різні теми.

‘05

Тексти нашої веб-студії зі стовідсотковою ймовірністю забезпечать залучення нових покупців вашої продукції.

‘06

Наші консультанти готові відповісти на питання, що цікавлять в будь-який зручний для вас час.

‘07

Об’єктивна цінова політика компанії приємно порадує тих, хто прагне досягти бажаного результату при доступних фінансових вкладеннях.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Якісні тексти за доступною ціною

Залежно від завдань, тексти можна розділити на три типи:

‘01

Інформаційний контент.
Стаття, в якій споживач отримує корисну та вичерпну інформацію про продукт (товар / послугу) та його переваги.

‘02

SEO тексти, що продають.
Інформаційний контент, спрямований на рекламу продукції з метою її продажу. Такі статті також необхідні для того, щоб ознайомити споживача з характеристиками, перевагами товару.

‘03

Унікальні статті для сайту.
Ефективне пошукове просування в Інтернеті базується на унікальному контенті, яким наповнений ваш сайт. Тут передбачається несхожість оригінального матеріалу на вже присутній в мережі, структура, обсяг, ключі.

Як що вас зацікавили послуги з написання текстів, ми точно знаємо, як створити грамотні пропозиції, націлені на розширення бізнесу, залучення нових клієнтів і рекламу бізнесу в інтернеті, незалежно від роду діяльності вашої компанії. Перш ніж приступити до написання, копірайтери студії ретельно опрацьовують попередньо підготовлене технічне завдання. Потім вивчають напрямок роботи вашого бізнесу, вивчають цільову аудиторію, щоб створити якісні та грамотні статті. По закінченню матеріал проходить багаторівневу перевірку на спеціальних сервісах, щоб визначити відсоток унікальності, наявність “води”, “спаму”, пунктуаційних та орфографічних помилок.

6 причин заказать услуги копирайтера в Hann

‘01Текст пишет автор который разбирается в теме

‘02Проверка текста на соответствие интенту

‘03Проверяем текст на заспамленность и воду

‘04Проверка текста на соответствие семантике

‘05Уникальность текста 100%

‘06Проверка на ошибки

Часті питання FAQ:


1) Як копірайтер допоможе в просуванні мого бізнесу ?

Копірайтер не тільки допоможе в написанні статей та оптимізованих текстів для вашого сайту. Завдяки глибоким знанням в рекламі, інтернет-маркетингу та психології, він допоможе розповісти про вас і ваш продукт саме вашої цільової аудиторії.


2) Що таке seo-копірайтинг?

SEO копірайтинг – це процес створення СЕО-оптимізованого контенту, згідно з чітким ТЗ, для вашого інтернет ресурсу, в якому використовуються ключові слова, що відповідають запитам користувачів в пошукових системах. Основне завдання СЕО-копірайтера, написати тексти, максимально привабливі для пошукової системи, щоб залучити користувачів на ваш сайт.


3) Що означає унікальність тексту?

Унікальність – процентне співвідношення контенту, який не має збігів з іншими матеріалами в інтернеті, до неунікальних текстів. Так, унікальність в 0 відсотків свідчить про те, що матеріал був в повному обсязі запозичений, водночас 100% унікальність говорить, що в написаному тексті немає жодного речення, раніше використаного в публікаціях.


4) Скільки часу займає написання однієї оптимізованої статті?

В середньому займає від кількох годин до кількох днів, все залежить від тематики та обсягів тексту. Якщо тема статті вузькоспеціалізована, то переважну частину часу займе збір та аналіз інформації.


Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта