Створення сайтів на opencart

Кожен веб-ресурс повинен виконувати поставлені цілі. Інтернет-магазин – це приріст продажів, візитка -презентація компанії, її товарів і послуг, блог – захоплюючий портал для публікації тематичних матеріалів. Однак, щоб досягти бажаного результату, недостатньо створити привабливий дизайн та викласти грамотний контент. До розробки слід підійти комплексно, щоб якомога швидше отримувати прибуток і лояльність споживача.

Для цього необхідно відповідально вибирати систему управління та адміністрування веб-сайтом в інтернеті. Студія “Hann” у Львові пропонує замовити створення сайту на opencart, щоб підвищити функціональність онлайн-сторінки бізнесу різного спрямування.

Переваги

 • Доступ до відкритого коду для можливості розширення функціоналу ресурсу;
 • Зручна корзина для здійснення онлайн покупок;
 • Високий ступінь захисту від злому;
 • Унікальність структури та архітектури веб-сторінки;

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Вартість створення сайту на opencart

Ціни на створення сайту на CMS opencart розраховуються в індивідуальному порядку. Кожен проєкт має свою базу блоків і функціональні можливості, а саме:

 • СЕО-оптимізація;

CMS Опенкарт має вбудований модуль, що дозволяє оптимізувати текстові матеріали під використовувані пошукові системи. Висока швидкість індексації в короткі терміни виводить інтернет-ресурс в ТОП пошуковика. Щоб в рази розширити потенціал порталу, можна підключити контекстну рекламу та задіяти безліч інших інструментів маркетингу.

 • Інтегрування з зручними системами проведення платежів;

Не варто забувати, що розробка інтернет-магазину або іншого сайту електронної комерції, передбачає роботу з системою управління контентом. При правильному налаштуванні можна скоротити часові витрати на вирішення питань про валюту, оподаткування, бухгалтерію та іншої, не менш важливої ​​інформації.

 • Необмежений обсяг ресурсу;

Як правило, багато магазинів на інших ЦМС обмежуються кількістю товарних карток. Розширюючи бізнес, власники стикаються з необхідністю використовувати іншу систему, що не дуже зручно. Ви можете забути про подібні труднощі, якщо замовите продукт на платформі Опенкарт. Тут немає рамок за кількістю внесених товарів, а приємним бонусом стане зручна структура каталогу.

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Замовити розробку сайту на opencart з нуля

Якщо ви хочете замовити розробку, розкрутку і просування сайту на opencart «під ключ» дешево, але якісно, ​​краще довірити цю задачу фахівцям даної галузі. Наша команда працює в Україні в сфері реалізації проєктів різної складності близько 10 років. У штаті зібрані висококваліфіковані майстри, які виконують поставлені завдання на високому рівні. Над створенням вашого ресурсу будуть працювати досвідчені програмісти, дизайнери, маркетологи, контент-менеджери, сео-оптимізатори, копірайтери.

Перевагами роботи з нами можна відзначити:

 • Доступна вартість створення сайту на opencart згідно з існуючими тарифами компанії;
 • Відповідальність та залученість команди в кожен індивідуальний проєкт;
 • Широкий асортимент послуг;
 • Використання сучасних інструментів розробки та просування в Інтернеті;
 • Консультування клієнтів та строгий контроль якості кожного етапу реалізації проєкту;

Залиште заявку на нашому сайті вже зараз! Якщо у вас виникнуть додаткові питання про те, скільки коштує створення сайту на opencart або інші деталі співпраці, ви завжди можете уточнити їх у менеджерів діджитал-агенції “Hann” за вказаними номерами телефонів.

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту