Створення корпоративного сайту

Щоб створити імідж компанії, взаємодіяти з партнерами, шукати та залучати нових клієнтів для приросту продажів реалізованого товару, досвідчені бізнес власники замовляють створення корпоративних сайтів. Це ефективний інструмент, який створюється на базі сучасних вимог та IT-тенденцій.

Ключовою особливістю даного веб-ресурсу, на відміну від інших сайтів, є його багатофункціональність. На його сторінках може бути представлена ​​інформація про компанію, перелік товарів/послуг, прайс, документація технічного характеру й інші, не менш важливі дані.

Корпоративний сайт знадобиться великим підприємствам, які протягом тривалого часу ведуть успішну діяльність в декількох бізнес-напрямках. Замовляти розробку такого ресурсу молодий фірмі, що не визначила конкуруючу нішу, недоцільно.

Діджитал-агенція “Hann” у Львові пропонує клієнтам скористатися послугами досвідчених фахівців зі створення корпоративних веб-сайтів. Ми працюємо в галузі реалізації проєктів будь-якої складності близько 10 років, що дало можливість знайти безцінний досвід співпраці з багатьма приватними та юридичними особами. Портфоліо компанії нараховує сотні успішно виконаних проєктів, з деякими з яких ви можете ознайомитися самостійно.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Які переваги ви отримуєте

 • Унікальність;

Ми створюємо сайти під ключ, не використовуючи шаблонних макетів. Починаючи від оригінального веб-дизайну, закінчуючи унікальним контентом, проєкт буде абсолютно несхожим на існуючі, що обов’язково оцінять потенційні покупці та пошуковики.

 • Робота 24/7;

Застосовуючи ефективні та надійні інструменти, ми усуваємо всілякі помилки, надаючи надійний хостинг. Це забезпечить безперебійну роботу ресурсу навіть при значних навантаженнях.

 • Зручна система адміністрування;

До дрібниць продумана структура, навігація по сайту, меню, фільтри – забезпечують відвідувачеві максимальну зручність роботи, дозволяючи знайти необхідну інформацію, не витрачаючи багато часу та зусиль.

 • Адаптивність під пристрої;

Ми розробляємо адаптивні версії корпоративних веб сайтів, щоб ви не втрачали жодного клієнта. Завдяки цьому сторінка однакового відображається на всіх видах мобільних пристроїв, незалежно від розширення екрану, версії ОС, а також при використанні стаціонарних ПК.

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення сайта інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Ціни на створення корпоративних сайтів формуються в залежності від:

 • Складнощі дизайну сторінок;
 • Функціоналу ресурсу;
 • Необхідності розробки динамічних елементів;
 • Наявності каталогу товарів і описів до них;
 • Інтеграції з ЦРМ-системою;

Замовити розробку корпоративних веб сайтів

Наша веб-студія пропонує якісні послуги зі створення, розкручування і просування веб-порталів в інтернеті. У штаті команди задіяні кращі фахівці даної галузі. За роки успішно діяльності студії ми зібрали кваліфікованих маркетологів, дизайнерів, програмістів, верстальників, контент-менеджерів, сео-фахівців і копірайтерів.

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте незаперечні вигоди:

 1. Широкий асортимент послуг за об’єктивною вартістю згідно з базовими тарифами. (Ціна кожного проєкту розраховується в індивідуальному порядку);
 2. Досягнення поставлених завдань з чітко обумовлені терміни;
 3. Створення унікального проєкту для просування бізнесу в інтернеті;
 4. Нескінченний потік нових покупців;
 5. Приріст продажів через короткі терміни після запуску ресурсу;
 6. Цілодобова підтримка навіть після здачі проєкту;

Якщо ви хочете дешево замовити виготовлення порталу в Україні, будучи впевненими в його належній якості та подальшій ефективності, доцільно довірити роботу професіоналам. Оформити заявку можна на сайті або попередньо зв’язавшись з менеджерами студії за вказаними номерами телефонів.

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту