Створення сайту на modx

Український ринок інтернет-торгівлі за останній рік виріс на 65%. Наступний крок за вами!

Щоб веб-сайт демонстрував стабільну роботу, був багатофункціональним та відрізнявся ефективним юзабіліті, слід грамотно вибирати платформу, на якій він буде зроблений. Звичайно, кожен успішний власник бізнесу прагне створити сучасний сайт з унікальним дизайном та оформленням. Саме тому пропонуємо замовити створення сайту на modx. Ця ЦМС успішно зарекомендувала себе серед розробників і власників інтернет-магазинів, оскільки дозволяє реалізувати завдання будь-якої складності в найкоротші терміни.

Студія веб дизайну '' Hann "у Львові працює на ринку реалізації проєктів будь-якої складності близько 10 років. За роки діяльності компанії нам вдалося реалізувати сотні проєктів, завоювати бездоганну репутацію серед замовників України та налагодити вигідні взаємини з партнерами. Ми знаємо, як ефективно та якісно задіяти плюси платформи, щоб ваш бізнес розвивався в рази швидше та приносив більший дохід.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Переваги сайту на CMS modx revolution

 1. Сумісність з серверами, кросбраузерність;
 2. Можливість розширити опції;
 3. Зручна адмінпанель для створення, розкрутки та просування;
 4. Багатозадачність;
 5. Простота налаштування додаткових блоків і додавання інформації;
 6. Висока швидкість завантаження;
 7. Захист від вірусних атак;
 8. СЕО-оптимізація;
 9. Адаптивність під мобільні пристрої та різні версії ОС на ПК;

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Як створюється веб-ресурс на Модкс

Початок роботи з нашою командою – це знайомство. Ми вникаємо в напрямок діяльності бізнесу, вивчаємо ринок конкурентів і цільову аудиторію, малюємо портрет потенційного клієнта. Далі починається підготовка макету майбутнього сайту – створення унікального дизайну, функціоналу та оформлення. Підготовка текстового, графічного та відеоматеріалів, сео-оптимізація контенту. Наступні завдання – програмна верстка, тестування та запуск проєкту.

Кожен етап реалізації проєкту проходить суворий контроль якості, що дозволяє на початковому етапі вчасно виявляти й усувати можливі помилки, які можуть негативно позначатися на структурі та функціоналі ресурсу. Наша компанія гарантує високу якість роботи та доступні ціни на створення сайту на CMS modx «під ключ». Дізнатися вартість розробки ви можете в прайсі або уточнити діючі тарифи в операторів діджитал-агентства.

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Замовити розробку сайту на modx revolution з нуля

Якщо вас цікавить якісний результат на довгі роки, тоді слід звернутися за послугами до професіоналів своєї справи, якими є майстри нашої компанії. Ми пропонуємо ефективне впровадження сучасних інструментів розробки порталів в інтернеті. У нас доступна ціна створення сайту на modx revolution, що важливо при виборі підрядника. При цьому дешеві ціни жодним чином не позначаються на якості кінцевого результату. У цьому встигли переконатися сотні клієнтів фірми, які залишають позитивні відгуки про співробітництво з нами:

Тривалий досвід роботи в даній галузі майстрів веб студії

 • Високий рівень довіри клієнтів;
 • Значне портфоліо компанії;
 • Доступна цінова політика;
 • Відмінна якість виконання поставлених завдань;
 • Індивідуальних підхід до кожного клієнта;
 • Контроль всіх етапів реалізації проєкту;
 • Консультування клієнтів після запуску інтернет-магазину в Мережу;

Якщо ви хочете уточнити, скільки коштує створення сайту на modx revolution або залишити заявку на замовлення для початку роботи з нами, заповніть спеціальну форму або попередньо зв’яжіться з менеджерами студії для уточнення питань, що вас цікавлять.

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту