Створення сайту візиток

Український ринок інтернет-торгівлі за останній рік виріс на 65%. Наступний крок за вами!

Якщо ви тільки починаєте розкручувати власний бізнес в інтернеті, необов’язково відразу розробляти великомасштабний веб-ресурс. Для презентації та реклами продукту досить замовити створення сайту-візитки. Ця сторінка дозволить грамотно та ефективно заявити про себе в інтернеті, надати відвідувачеві максимум важливої ​​інформації про товари / послуги, контактні дані, переваги співпраці з вашою компанією. Це найпростіший, найшвидший, фінансово вигідний спосіб отримати більше клієнтів та збільшити зростання продажів продукту. Візитка підійде для новачків, що розвивають нову нішу інтернет-бізнесу, з подальшою перспективою створення більш серйозного ресурсу.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Етапи створення візитки для бізнесу в інтернеті

 • Знайомство та обговорення проєкту з замовником;
 • Аналітика ринку та конкурентів;
 • Розробка концепції, стратегії, структури з урахуванням аналітичних даних;
 • Виявлення ЦА, створення “портрета” потенційного покупця, розробка фішок, що «затягають» для конверсії відвідувача сайту в постійного покупця;
 • Розробка унікальної торговельної пропозиції;
 • Підключення метрики, яка аналізує поведінку клієнтів та відстежує тенденції для досягнення якісного результату;
 • Створення дизайну преміум-класу без використання традиційних шаблонів;

Діджитал-агенція “Hann” – сучасна студія, що займається розробкою та розкруткою сайтів «під ключ». У штаті нашої команди працюють фахівці вищої категорії підготовки. За час успішної діяльності у Львові та в Україні, нам вдалося реалізувати сотні проєктів, які до нині ефективно функціонують в мережі. Ви можете дешево замовити у нас створення сайту візитки компанії, залишивши заявку прямо зараз!

Ми готові взяти в роботу проєкт будь-якої складності та в найкоротші терміни зробити якісний сайт для розвитку вашого бізнесу. Сотні наших клієнтів звертаються до нас повторно, оскільки ми працюємо на результат, втілюючи в реальність навіть найсміливіші задуми замовника.

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

6 правил розробки візитки

 1. Унікальний дизайн. Ми не використовуємо заїжджені макети, тому ви отримаєте неординарне оформлення з урахуванням індивідуальних вимог, сучасних тенденцій веб-дизайну та ефективного юзабіліті;
 2. Доступна CMS-система адміністрування. Щоб протягом усього часу роботи ресурсу підтримувати його актуальність, наповнювати інформаційним контентом, розділами та блоками, ми налаштуємо інтуїтивно-зрозумілу адмінпанель;
 3. Висока швидкість завантаження сторінки. Майстри налагоджують налаштування так, щоб завантаження відбувалася не більше 5 секунд незалежно від гаджета, що використовується;
 4. Безпека – важливий аспект, тому програмісти закривають програмний код, забезпечуючи захист ресурсу;
 5. Адаптація завантаження сайту-візитки на стаціонарних пристроях та мобільних гаджетах. Це ключовий момент для підвищення лояльності ЦА, що віддає перевагу мобільному інтернету та онлайн-покупок;
 6. Підключення метрики пошукових систем для відстеження та аналізу якості відвідувачів. Дані процедури необхідні для оптимізації витрат на рекламну кампанію для ефективного просування в Google;

Ціни на створення сайту візитки формуються в залежності від складності завдань, функціональних особливостей проєкту, додаткових побажань замовника. Проте ви можете ознайомитися з базовими тарифами в прайсі, уточнивши додаткову інформацію у менеджерів нашої студії.

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Замовити розробку сайту візитки компанії

Фахівці діджитал-агенції “Hann” працюють в галузі створення та просування веб-сайтів близько 10 років. За роки успішної діяльності ми здобули бездоганну репутацію в Україні, регулярно вдосконалюючи власні навички та впроваджуючи сучасні методи реалізації складних завдань.

Якщо ви хочете замовити якісний та дешевий веб-ресурс, варто співпрацювати з нами, оскільки “Hann” – це:

 • Широкий асортимент послуг;
 • Висока якість роботи штату фахівців;
 • Кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи;
 • Доступні ціни;
 • Безкоштовне консультування клієнтів;
 • Контроль якості виконання кожного етапу;
 • Виконання проєкту в точно обумовлені терміни;

Щоб замовити розробку, створення чи просування сайту візитки, достатньо заповнити форму заявки на нашому сайті або попередньо зв’язатися з менеджерами студії для уточнення деталей, які вас цікавлять.

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту