Створення сайта каталога

Компанії, які прагнуть грамотно продавати товари або послуги, застосовують сучасні інструменти для реалізації поставлених цілей. Одним з них є створення сайту каталогу, який являє собою мультифункціональний ресурс, що надає максимум корисної інформації про продукт. Проєкт реалізується у вигляді інформаційного каталогу, де розміщуються картки товару з описами та характеристиками, контактними даними для зворотного зв’язку, подіями компанії, акційними пропозиціями та сезонними знижками.

Багато хто помилково вважає, що даний веб-ресурс ідентичний інтернет-магазину, проте це не так. Головна відмінність в тому, що в каталозі відсутня можливість здійснювати покупки. Створення каталогу сайтів – це унікальне рішення для виробників, гуртових постачальників, які пропонують споживачам широкий асортимент товарів / послуг.

Щоб отримати якісний та результативний проєкт, важливо замовити послуги в перевіреній студії. Діджитал-агентство “Hann” пропонує клієнтам України високоякісний сервіс по розробці та просуванню веб сайтів. Ми існуємо на ринку понад 10 років, що дозволило завоювати довіру замовників, що регулярно звертаються до нас повторно. У цьому ви можете переконатися самостійно, ознайомившись з відгуками та вивчивши портфоліо компанії.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Як створюється і наповнюється каталог

За структурою дана концепція відповідає власній назві – тобто, це детальна презентація продуктів в мережі. Сайт може включати тисячі логічно структурованих сторінок, кожна з яких містить атрибути та характеристики товарів / послуг, що реалізуються. По суті сайт-каталог – це основні блоки, що містять:

 1. Інформацію про сферу діяльності компанії;
 2. Перелік продукції;
 3. Контактні дані – номери телефонів та електронна пошта для зворотного зв’язку, адреса організації та карта проїзду в офіс;

Залежно від індивідуальних побажань замовника, функціонал можна розширити наступними розділами:

 • Новини, тематичні статті;
 • Блог, форум;
 • Форма авторизації;
 • Пошуковий фільтр;
 • Калькулятор розрахунку;
 • Відгуки;
 • Дошка оголошень;
 • Опитування та інше;

Завдяки онлайн-каталогу у споживача є можливість отримувати цілодобовий доступ до переліку продукції, описам, прайсу. Це дозволяє залучати нову цільову аудиторію покупців та суттєво збільшувати продажі без додаткових зусиль.

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення сайтів інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Замовити розробку каталогу товарів

Якщо ви зацікавлені в успішній реалізації проєкту для розвитку власного бізнесу, зверніться до професіоналів. Студія веб-розробок “Hann” у Львові пропонує послуги створення сайту-каталогу товарів з оригінальним дизайном. Ми працюємо в даній галузі близько 10 років, зібравши в штаті висококваліфікованих фахівців, що регулярно вдосконалюють власні навички та вміння. Стежачи за сучасними тенденціями, нам вдається впроваджувати ефективні інструменти просування в пошукових системах.

Крім того, пропонуємо ряд інших незаперечних переваг співпраці з нами:

 • Оперативне виконання поставлених завдань;
 • Відповідальний підхід до виконання проєктів будь-якої складності;
 • Ефективні методи розробки та просування веб-ресурсів;
 • Доступна вартість роботи відповідно до тарифів компанії;

Щоб почати роботу з нами та замовити створення сайту з каталогом під ключ, залишайте заявку на сайті. Якщо у вас виникли додаткові питання, телефонуйте менеджерам компанії за вказаними на сайті номерами телефонів.

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту