Створення сайту на Joomla

Студія веб дизайну та розробки сайтів «під ключ» у Львові пропонує замовити створення сайту на joomla 3 від професіоналів. Ми працюємо в даній галузі близько 10 років, що дало можливість знайти безцінний досвід вирішення завдань різної складності, завоювати довіру клієнтів України та налагодити вигідні партнерські відносини з багатьма компаніями.

Ми створюємо якісні та ефективні ресурси, націлені на розкрутку та просування бізнесу. Якщо ви починаючий підприємець або володієте великою компанією, вам необхідний сайт з унікальним дизайном і контентом. Крім цього, знадобиться якісне адміністрування, яке можна організувати, вибравши ефективну CMS.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Для чого підійде цмс Джумла

Як показує статистика, дана платформа дозволяє вирішити завдання понад 60% клієнтів. Однак joomla – неактуальна система адміністрування сайтів для великого бізнесу, інтернет-ресурсів, на яких зберігається цінна інформація. Це стосується банківських установ, баз клієнтів, а також великомасштабних порталів, які нараховують сотні сторінок.

Веб-сайти, розроблені за допомогою движка Джумла, можуть модернізуватися самим власником. Він може самостійно вносити коригування, редагувати інформацію, встановлювати додатки. Незважаючи на простоту функціоналу, важливо розуміти, що послуги професійних розробників допоможуть довести проєкт до досконалості, оскільки поверхневих навичок може бути недостатньо.

Ціни на створення сайту на CMS joomla формуються індивідуально, залежно від складності та структури майбутнього сайту. Ми надаємо тарифну сітку на послуги студії, з якими ви можете ознайомитися в базовому прайсі або уточнити у менеджерів.

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Які можливості надає платформа

  • Унікальний дизайн;

Ми розробляємо оформлення ресурсу з нуля з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Для фахівців команди не існує обмежень в розробці неординарного стилю. Застосовуємо анімаційні ефекти для залучення уваги споживача, але не перевантажувати яскравою картинкою.

  • Види веб-сторінок;

Движок дозволяє створювати сайт-візитку, блог, каталог, сайти з продажу товарів / послуг. Залежно від поставлених цілей, підключаємо набори плагінів для розширення функціоналу.

  • Особливості;

Крім традиційних блоків, Джумла дозволяє створювати додаткові можливості для спрощення юзабіліті. Форми онлайн-заявок, коментарі, блоги, пошукові фільтри, онлайн-калькулятор.

  • СЕО-оптимізація сайту на joomla 3;

На ЦМС можна провести повну оптимізацію контенту – тайтли, діскріпшни, графічні матеріали, тексти, налаштувати оптимальну швидкість завантаження.

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Замовити розробку сайту на joomla з нуля

Наша команда пропонує послуги професійних майстрів, які готові надати якісний сервіс по створенню складного веб-ресурсу. Наші клієнти відзначають позитивні сторони замовлення послуг в студії “Hann”.

  • Широкий асортимент завдань, які виконуються штатом високоспеціалізованих співробітників Діджитал-агентства;
  • Доступна вартість створення сайту на joomla;
  • Виконання поставлених завдань в чітко обумовлені терміни;
  • Консультування клієнтів після здачі проєкту;
  • Контроль якості кожного етапу розробки;

Щоб оформити заявку, поставити запитання чи уточнити, скільки коштує створення сайту на joomla 3, зв’яжіться з операторами веб студії або залиште особисті контакти.

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту