Створення landing page

Кожен успішний бізнесмен прагне отримати прибуток, залучаючи до свого продукту нових клієнтів і спонукаючи постійних замовників регулярно здійснювати покупки. Щоб вигідніше продати товар або послугу, при цьому витративши мінімум фінансових вкладень і сил, достатньо звернутися до фахівців веб-студії “Hann” у Львові, які спеціалізуються на створенні landing page. Це реальна можливість розробити концепцію, що продає, спрямовану на виконання поставлених завдань.

Що таке лендінг – це односторінковий сайт, головним завданням якого є конверсія відвідувачів веб-ресурсу в потенційні покупці. Користувач може перейти на сторінку, що продає, з зовнішніх рекламних джерел – пошукові системи, соціальні мережі, розсилки, форуми або блоги. У лендінігу міститься унікальна пропозиція, здатна мотивувати споживача залишити заявку на отримання послуги / товару, зателефонувати, підписатися на розсилку спеціальних пропозицій або замовити продукт.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Перевагами створення односторінкового сайту можна назвати:

 1. Залучення клієнта;
 2. Конверсія відвідувачів, що досягає від 2 до 45%;
 3. Мотивування споживача на вчинення дії за допомогою ефективних інструментів маркетингу;

Кілька причин, чому вам знадобиться створення і розробка landing page

 • Презентація нового продукту широкої аудиторії зацікавлених клієнтів в Інтернеті;
 • Передсвяткові акційні пропозиції для істотного зростання продажів;
 • Розширення бази клієнтів;
 • Необхідність в підвищенні прибутку від вигідних угод;

Майстри нашої команди працюють на результат. Ми готові розробити унікальну концепцію, впроваджуючи сучасні ідеї, інструменти та застосовуючи досвід кваліфікованих фахівців, задіяних в штаті компанії.

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення сайта інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Етапи створення односторінкового сайту

 1. Глибокий маркетинговий аналіз ринку, конкурентів, аналогів та ЦА;
 2. Розробка торгової пропозиції, чіпляється заголовка, стильного дизайну;
 3. Наповнення унікальним контентом з урахуванням психологічних особливостей сприйняття інформації;
 4. Створення ресурсу на основі сучасної та простої CMS. Завдяки доступності та інтуїтивно-зрозумілому управлінню, є можливість самостійно вносити корективи на сайті;

Замовивши послугу у нас, ви отримуєте ряд незаперечних переваг:

 • Вкладення на створення та просування landing page окупаються в найкоротші терміни. Крім цього, фінансові витрати стають прямими інвестиціями в розвиток бізнесу;
 • Економія на рекламній кампанії завдяки вибору ефективного методу просування;
 • Доступна вартість на послугу розробки односторінкового сайту під ключ;
 • Швидкість виконання проєкту. У порівнянні з роботою над серйознішими веб сайтами, на реалізацію лендінгу йде в 2-3 рази менше часу;

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Замовити створення односторінкового сайту

Метою наших майстрів при виготовленні landing page є утримання відвідувача на сайті. Захоплення уваги здійснюється за допомогою графічного матеріалу, на тлі якого прописується текст, розміщуються відео відгуки, фото товару або акційні пропозиції.

Текстовий контент та інформація для споживача адаптуються під призначені для користувача пристрої – мобільні девайси, стаціонарні ПК, щоб у клієнта була можливість здійснювати замовлення в зручному для нього місці. Інформаційні матеріали повинні бути ємними, лаконічними, містити заклик до дії та мотивувати. Також важливо приділяти увагу логічній послідовності розміщення блоків, що “підігрівають” інтерес людини, який відвідав веб-сторінку.

Чому слід співпрацювати з нами

Команда діджитал-агенції “Hann” займає провідні позиції в рейтингу компаній України, що пропонують послуги створення landing page, що продають. Ми втілили в реальність сотні успішних проєктів, про що свідчать відгуки клієнтів. Всі вони відзначають незаперечні плюси замовлення односторінкового сайту у нас:

 1. Робота кваліфікованих фахівців – маркетологів, дизайнерів, програмістів, контент-менеджерів, копірайтерів, сео-майстрів;
 2. Зацікавленість у високій якості досягнення поставлених цілей;
 3. Виконання проєкту в чітко обумовлені терміни;
 4. Доступні ціни за встановленими тарифами. (Вартість кожного індивідуального проєкту розраховується окремо в залежності від складності завдань та обумовлених термінів);

Залишайте заявку на нашому сайті або зв’яжіться з консультантами студії для уточнення додаткових питань.

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту