Створення сайту на magento

Якщо ви хочете створити власний ресурс для розкрутки та просування бізнесу в мережі Інтернет, то вам обов’язково знадобиться замовити створення сайту на magento. Ця ЦМС-платформа дозволяє втілити в реальність сміливі задуми замовника та реалізувати проєкт максимальної зручності використання.

Студія веб дизайну “Hann” у Львові пропонує споживачам широкий асортимент послуг по об’єктивній вартості. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є розробка онлайн-ресурсів під ключ. Для цього ми використовуємо ефективні, якісні та зручні CMS движки. Щоб замовити інтернет-магазин на магента, важливо скористатися послугами професіоналів, які працюють в штаті нашої команди. Колектив студії – це високоспеціалізовані програмісти, дизайнери, менеджери, маркетологи, контент райтери.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Етапи створення інтернет-магазину

 1. Знайомство з замовником, ознайомлення з нішею бізнесу, вивчення конкурентів, складання портрета ЦА;
 2. Складання технічного завдання;
 3. Розробка структури та створення оригінального дизайну;
 4. Верстка та налаштування функціональних особливостей;
 5. Наповнення контентом та іншою інформацією;
 6. Тестування та контроль якості кожного етапу;
 7. Розміщення інтернет-магазину на хостингу та запуск в мережу;

Ми пропонуємо доступні ціни на створення сайту на CMS magento в Україні, в чому встигли переконатися сотні наших клієнтів, яким вдалося успішно співпрацювати з фірмою, отримавши якісний веб-сайт на magento.

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Чому варто замовити веб-ресурс на магента

 1. Орієнтація на електронну комерцію. Дана ЦМС-платформа – це ідеальний варіант для власників бізнесу в інтернеті. Її функціональні особливості здатні вирішити безліч складних завдань. При цьому програмістам немає необхідності докручувати опції. Серед доступних функцій, які можна встановити за замовчуванням, це покрокові фільтри для пошуку та відстеження зміни асортименту, модулі кошика, відгуків, системи оплати;
 2. Маркетинг. Сайт з використанням даного движка – це маркетинговий фундамент для розкручування онлайн-продажів. Вбудовані модулі та система автоматизованої розсилки дозволить залучати нових клієнтів і спонукати постійних робити повторні покупки;
 3. СЕО-просування. Щоб добре проіндексувати ресурс в мережі, достатньо налаштувати необхідні інструменти під популярні пошукові запити;
 4. Безпека та надійність безперебійної роботи. Такі сайти відрізняються стабільністю роботи, високою швидкістю завантаження, стійкістю до вірусів;
 5. Зручна адмінпанель. Завдяки продуманому функціоналу та інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу, є можливість самостійно керувати розділами та вносити корективи;

Вартість створення сайту на magento варіюється в залежності від комплексу завдань, що вирішуються порталом. Ціна розраховується індивідуально згідно з існуючими тарифами в прайсі.

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Замовити розробку сайту на magento з нуля

Наша студія веб дизайну займається розробкою складних проєктів близько 10 років. Ми не боїмося труднощів та не вдаємося до використання шаблонних рішень, що робить кожен ресурс індивідуальним і впізнаваним.

Крім того, робота студії “Hann” – це:

 • Команда досвідчених фахівців;
 • Широкий асортимент послуг;
 • Велика кількість успішно реалізованих проєктів;
 • Комплексних підхід до реалізації ваших завдань;
 • Регулярна звітність та строгий контроль якості кожного етапу розробки;
 • Позитивні відгуки клієнтів, які співпрацювали з нами;

Щоб дізнатися, скільки коштує створення сайту на magento або залишити заявку, заповніть форму на сайті або зв’яжіться з менеджерами для уточнення деталей.

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту