Створення сайту на WordPress

Щоб оформити сайт для зручного користування, слід вибирати надійну та ефективну систему адміністрування сайтом. CMS WordPress – якісний інструмент, який використовується для розробки сайтів будь-якої складності. Якщо вас цікавить повний комплекс послуг з виготовлення веб-сторінки для бізнесу, зверніться до професійних розробників студії "Hann" у Львові.

Наша компанія пропонує замовити створення сайту на wordpress за оптимальною ціною, будучи впевненими в бездоганній якості отриманого результату. В активі агентства сотні успішних проєктів, замовники яких залишають позитивні відгуки про досвід співпраці з нами. З ними ви можете ознайомитися самостійно на сайті агентства, а також подивитися останні роботи портфоліо команди.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту

Оцінити проект

Приклади сайтів, створених Hann:

+

Основні етапи розробки:

Ми виконуємо повний спектр завдань, куди входить:

 • Розробка технічного завдання;
 • Опрацювання макета без використання шаблонних форм;
 • Створення унікального дизайну і торгового пропозиції;
 • Програмна верстка;
 • Впровадження функціоналу;
 • Наповнення текстовим, графічним і відео-контентом;
 • Оптимізація;
 • Розкрутка та просування (за бажанням замовника);

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує створення сайту на wordpress або уточнити інформацію іншого характеру, досить ознайомитися з тарифною сіткою прайса студії “Hann” або попередньо зв’язатися з менеджерами компанії для уточнення деталей співпраці.

Складові успішного сайту

‘01Продающий дизайн

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.
Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.
Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.
Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

‘02Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину – неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку – це ще один привід піти до конкурентів.
Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.
Ми в Hann можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу – регулярну прибуток.
Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

‘03Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.
Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.
Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов’язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.
Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

‘04Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.
Завжди пам’ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв’язком.
Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!
І пам’ятайте, що створення інтернет-магазину – тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ

Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Переваги розробки сторінок на WP

 1. Індивідуальний дизайн. Ми впроваджуємо нові ідеї в створенні оригінального стилю та оформлення;
 2. Різноманітність призначень веб-сторінок. Вордпресс дає можливість реалізовувати проєкти будь-якого функціоналу: Лендінгем, візитка, блог, корпоративний ресурс;
 3. Відсутність щомісячної підписки, оскільки цей інструмент знаходиться у вільному доступі для скачування;
 4. Інтернет-магазин для збільшення продажів в інтернеті. Дана CMS дозволяє створити магазин або каталог товарів для електронної комерції. Тут реалізуються необхідні блоки для здійснення онлайн покупок: корзина, пошукові фільтри, системи оплати товару / послуги, вибір варіанту доставки, автоматизація процесів та оптимізація сайту на wordpress;
 5. Функціональні особливості. WP – це платформа з безліччю ефективних полігонів, призначених для інтегрування кастомного функціоналу – конструктор, калькулятор та інші можливості;
 6. Сео-оптимізація для метаданих, текстових і графічних матеріалів. Платформа дозволяє автоматизувати процес оптимізації та підвищити швидкість завантаження сторінки;
 7. Зручність управління. Адмінпанель Вордпресс – це інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, де власник має можливість самостійно додавати сторінки, розділи, управляти блоками, вести блог компанії;

Оцінивши ряд переваг виготовлення інтернет-ресурсів на WP, багато замовників прагнуть замовити розробку сайту дешево, але якісно, ​​щоб підвищити зацікавленість клієнтів, налагодити взаємовигідні відносини з партнерами, створити стійкий імідж на ринку.

Як почати розробку сайта

‘01Визначити цілі і завдання проекту

‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами

‘03Виділити особливості свого товару

‘04Затвердити вартість розробки.

Замовити розробку сайту на wordpress з нуля

Ми пропонуємо створення сайтів «під ключ» в Україні, використовуючи сучасні та ефективні методи реалізації проєктів. У портфоліо команди сотні успішно виконаних веб-сайтів, замовники яких залишають позитивні відгуки про роботу студії. Ми гарантуємо високу якість кінцевого результату, при цьому ціни на створення сайту на cms wordpress найлояльніші.

Замовивши у нас проєкт, ви отримуєте ряд незаперечних переваг:

 1. Оперативне виконання поставлених цілей у чітко встановлені терміни у відповідності до заздалегідь затвердженого технічного завдання;
 2. Пошук нестандартних рішень для реалізації оригінального проєкту;
 3. Командна робота майстрів компанії – програмістів, дизайнерів, верстальників, контент-менеджерів, маркетологів, сео-фахівців і копірайтерів;
 4. Висока якість веб-сторінок, що відрізняються ефективністю, безпекою, функціоналом, оформленням і безперебійною роботою;
 5. Строгий контроль якості поетапного виконання заданих цілей;
 6. Демократична вартість створення сайту на wordpress;

Щоб оформити замовлення, залиште замовлення на сайті, зателефонуйте нашим менеджерам або відвідайте офіс компанії у Львові. Наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію щодо порядку співпраці та етапів створення сайту на WP. Вже незабаром ми почнемо плідну роботу зі створення вашого індивідуального порталу!

Чому обирають нас? 5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Hann

‘01Більше 500 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

‘02Фахівці у своїй справі

‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

‘04Надаємо регулярні звіти

‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту